У ПДАУ вшанували пам’ять випускника-героя

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України, 6 грудня, викладачі та студенти факультету обліку та фінансів поклали квіти до меморіальної дошки Максима Ошеки, випускника ПДАУ, який загинув, захищаючи територіальну цілісність України.

Максим Ошека у 2012 році отримав базову вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит».

Коли в Україні почалася неоголошена війна, 101-у окрему бригаду, в якій служив Максим, направили в зону АТО. Помер 16 жовтня 2014 року в одній із лікарень Донецької області від тяжкого поранення, отриманого при виконанні бойового завдання.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Колектив Полтавського державного аграрного університету висловлює співчуття рідним та близьким Максима.

Шануємо та пам’ятаємо подвиг героя, який не пошкодував власного життя задля цілісності й незалежності України!