Спеціальність 193 Геодезія та землеустрій

 

Геодезичні роботи, земельне проєктування, кадастр та планування територій - запорука ефективної повоєнної відбудови України.
В умовах формування ринку землі національна економіка потребує висококваліфікованих фахівців здатних до роботи з геоінформаційними системами і базами даних, здійснення моніторингу та оцінки земель.
“Професійною діяльністю у сфері землеустрою можуть займатися особи, які мають вищу освіту за спеціальностями та кваліфікаціями у галузі знань землеустрою” (Стаття 66, Закон України “Про землеустрій”).
 

Особливості вступної кампанії у 2022 році

Перший рівень (бакалаврський), 
денна (очна) форма навчання
Вступ на основі повної загальної середньої освіти 
Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра
Ліцензійний обсяг 25 осіб 25 осіб
Бюджет 
Національний мультипредметний тест (українська мова, математика, історія України)

+ мотиваційний лист
ЗНО 2019, 2020, 2021рр

Українська мова

Математика (або історія України)

+ мотиваційний лист
Контракт 

мотиваційний лист
ЗНО 2019, 2020, 2021рр

Українська мова

+ будь який предмет

+ мотиваційний лист

Що на вас чекає під час навчання:

 

Практичні домашні завдання Ви відразу відпрацьовуєте отримані знання на практиці, під час навчання отримаєте досвід, необхідний для роботи.
Викладачі-практики Ви навчаєтеся у професіоналів з багаторічним досвідом, які співпрацюють з крупними компаніями, відслідковують тренди, професії та сортують знання в зрозумілому алгоритмі для вас.
Зручний час для навчання Заняття знаходяться на навчальній платформі Moodle, де ви зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік.
Диплом міжнародного зразку Ви обираєте за якою програмою проходитимете навчання, по завершенню якої ви отримаєте диплом всеукраїнського зразка та/або міжнародного зразка. Це в рази збільшує ваші шанси на успішне працевлаштування.
Сучасні інструменти Ви отримаєте практичні інструменти з геодезії та землеусторою, які зможете використовувати у роботі.
Персональний куратор За вами закріплюється викладач, який супроводжує вас протягом усього навчання. Куратор завжди готовий допомогти вам з усіх питань - від процесу навчання до практичних порад.

 

 

Як проходить навчання?

Теорія + практика Домашні завдання і тестування Живі Q&A сесії Диплом
Ви відвідуєте лекції, отримуєте  завдання за темою практичного ти лабораторного заняття та шаблон його виконання Протягом всього курсу наші викладачі перевіряють Ваші виконані вами завдання, відповідають на всі питання, а куратор супроводжує під час навчання, підтримує і надихає Викладачі проводять онлайн-заняття на яких Ви можете задати питання і отримати розгорнуту відповідь у реальному часі Нарешті Ви складаєте екзамени, заліки та отримуєте диплом, який підтверджує Вашу кваліфікацію бакалавра із геодезії та  землеустрою

 

Хто Вас буде навчати:

 

Шевчук Сергій Миколайович

 доктор географічних наук, професор,

 гарант ОПП Геодезія та землеустрій

 

Чувпило Вадим Вікторович

кандидат наук з державного управління

 

Напрями освітньої діяльності
Встановлення положення у просторі природних і антропогенних об’єктів.

Визначення особливостей поверхні окремих ділянок території.

Збір і аналіз геопросторових даних, їх відображення на картах і планах.

Супутникові системи картографування та дистанційне зондування Землі.

Цифрова картографія.

Застосування геопросторових даних та геоінформаційних технологій.

Спостереження за змінами природних і антропогенних об’єктів.

Оцінка землі, нерухомого майна та природних ресурсів.

Технології кадастрової діяльності.

Адміністрування земельних відносин.

Аналіз реальних ситуацій земельних відносин.

Просторове планування через використання сучасних технологій.

Функції  професійної діяльності
Проектування і організація виробничої, консультаційної, науково-дослідної діяльності сфері землеустрою, топографо-геодезичної та картографічної діяльності, кадастрів і геоінформаційних систем.

Планування та виконання геодезичних, топографічних, землевпорядних та планувальних робіт.

Опрацювання, оцінка і використання геопросторових даних та метаданих щодо об’єктів природного і техногенного походження.

Здійснення моніторингу та оцінки земель, природних об’єктів, інженерних споруд тощо;

Проведення технічного контролю та оцінка якості топографо-геодезичної та картографічної продукції;

Розробка документації із землеустрою та з оцінки земель, кадастрових документів, наповнення даними державного земельного, містобудівного та інших кадастрів.

Здійснення планування територій різного масштабу з метою їх оптимального використання та ефективного управління.

Напрями професійної діяльності

- державний службовець, землевпорядник, картограф у органах державної влади, місцевого самоврядування, спеціалізованих, ліцензованих землевпорядних організаціях, бюро технічної інвентаризації чи інших установах із питань обліку, використання та охорони земель;

- начальник експедиції (геологічної, геологорозвідувальної, ґрунтознавчої, дослідної, промислової, топографо-геодезичної та ін.);

- геолог-грунтознавець, інженер-геодезист маркшейдерських служб на виробництвах, що пов’язані із будівництвом, видобутком корисних копалин, прокладанні шляхів тощо;

- оцінювач-експерт, інспектор з інвентаризації на підприємствах і в організаціях, що займаються економічною та правовою діяльністю у сфері земельних відносин, купівлею-продажем земельних ділянок та об’єктів нерухомості;

- фахівець із проектування та планування територій на основі ГІС-технологій, розробки та підтримки сучасних картографічних веб-сервісів, ведення різноманітних видів кадастрів з використанням баз геоданих;

- менеджер-консультант із реалізації політики держави щодо реформування земельних відносин, управління земельними ресурсами, розробки проектів землевпорядкування та ведення державного земельного кадастру, здійснення моніторингу та державного контролю за раціональним використанням і охороною земель;

- топограф-геодезист у структурах Збройних сил України.