27 січня 2025 року відбулося засідання робочої групи з розроблення ОПП Хімічний аналіз та експертиза сировини і продукції під час якого було обговорення проєкт освітньої програми.
З 3 по 7 березня 2025 року завідувачка кафедри біотехнології та хімії Ромашко Т. П., професорки кафедри Короткова І. В., Крикунова В. Ю. та доцент кафедри Корінний С. М. пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Інституту рослинництва імені В. Я. Юр’єва НААН України.
Навчання відбувалося за актуальними напрямами аграрної науки:
Із 17 лютого по 14 березня 2025 року навчально-наукова лабораторія «Загальної біотехнології» кафедри біотехнології та хімії ПДАУ стала базою для проходження виробничої практики з хімічного контролю об’єктів довкілля.
4 квітня 2025 року відбувся фаховий семінар на тему «Оптимізація морфотипу сорту пшениці м'якої озимої для стресових умов середовища Лісостепу України».
03 квітня 2025 року під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи ДОРОШЕНКА Андрія відбулося засідання робочої групи з постакредитаційного моніторингу освітньої програми «Агроекологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
2.04.2025 р. заступниця директора навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Четверик Оксана Олександрівна та доцент кафедри селекції, насінництва і генетики Баган Алла Василівна відвідали ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».
21 березня 2025 року доцентом кафедри селекції, насінництва і генетики Юрченко С. О. було проведено екскурсію до навчально-наукової лабораторії технологій захищеного ґрунту ПДАУ та майстер-клас «Вирощування мікрозелені» для здобувачів освіти 31а та 32а (ОПП «Виробництво і переробка продукції рослинництва». ВСП "Аграрно-економічного фахового коледжу ПДАУ".
З 1 по 25 березня 2025 року в навчально-науковій лабораторії технологій захищеного ґрунту кафедри селекції, насінництва і генетики Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету в процесі реалізації програмного напрямку Camp Coordination and Camp management Благодійного фонду “Право на захист” доцентом Юрченко С.О. було ппроведено навчання з технології вирощування білої печериці в умовах захищеного ґрунту для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають в гуртожитках ПДАУ.
1 квітня 2024 року представники ТОВ Сингента Україна провели гостьову лекцію на тему "Технології ефективного внесення ЗЗР" .
На зустрічі були присутні викладачі кафедр: землеробства і агрохімії ім. В.І Сазанова, захисту рослин, селекції,насінництві і генетики, рослинництва та здобувачі першого, другого та третього рівнів освіти спеціальності Н1 Агрономія