Стоп булінгу в Полтавському державному аграрному університеті!
Відбулися захисти звітів здобувачів з виробничої практики
Майстер – клас виготовлення свічки з вощини та бджілки
Виховна робота, присвячена 30-річчю Незалежності України
Знайомство з групою та проведення кураторської години
Зустріч з першачками факультету ТВППТ!
Презентація книги «Звитяжець наукового свинарства О. П. Бондаренко»
Акредитація освітньо - наукової програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»
Випускний 2021 на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва!!!
Початок державних кваліфікаційних іспитів!!!
Презентація книги «Звитяжець наукового свинарства О. П. Бондаренко (1884–1937)»
Нагородження науково-педагогічних працівників грамотами від Полтавської обласної ради
Звитяжець наукового свинарства О. П. Бондаренко (1884–1937)
Виховання майбутніх науковців починається зі школи
Порятунок риби у зимовий період
Знайомство студентів з історією створення ПДАУ
Зустріч викладачів з учнями шкіл в рамках профорієнтаційної роботи
Практичне впровадження результатів наукових досліджень
Зустріч з стейкхолдером Віктором Кордубаном
Протидія булінгу у Полтавській державній аграрній академії
15 вересня 2020 року. Першокурсники Харчових технологій, знайомство з куратором.
Зустріч аспірантів ТВППТ зі стейкхолдером, академіком Рибалком Валентином Павловичем
4 березня 2020 року відбулася робоча зустріч НПП кафедри дрібного тваринництва ПДАА зі стейкхолдером
2 березня 2020 року доцент Кодак Тетяна відвідала школи м. Пирятина з профорієнтаційної роботи
Співпраця з ТОВ АПК «Докучаєвські Чорноземи» з метою налагодження зв’язків навчального процесу з виробництвом для ЗВО спеціальності 181 Харчові технології (25 лютого лекція)
Секційне засідання факультету ТВППТ з нагоди Науково-методичної конференції
Наукове співробітництво кафедри технологій дрібного тваринництва
Виїзне заняття в умовах ТОВ "Диканський комбікормовий завод"
Співпраця викладачів ФТВППТ з ТОВ «Агрофірма «Петрівське» Полтавської області.
В гостях у агрофірми «Пісчанська»
В день науки майстер-клас від науковців щодо якості свинини
Участь студентів факультету ТВППТ у всеукраїнській олімпіаді м. Киїів.
Відкрите заняття в умовах маслозаводу Білоцерківської агропромислової групи
День відкритих дверей у Березоворудському коледжі ПДАА
Екскурсія до Диканського комбікормового заводу Агрохолдингу «Inter Edinstvo Holding»
Зустріч здобувачів вищої освіти з фахівцями холдингу інтер-єдність
До нас завітали колеги та майбутні студенти з Хорольського коледжу
День пам'яті Тараса Григоровича Шевченка
Профорієнтаційна робота викладачів факультету ТВППТ
Студетський склад ради факультету ТВППТ привітав декана та його заступників з початком другого семестру 2019-2020 навчального року
Профорієнтаційна робота кафедри Харчових технологій
В рамках профорієнтаційної роботи 29 листопада кафедра харчових технологій гостинно приймала студентів Лохвицького механіко–технологічного коледжу. В програмі ознайомлення зі спеціальністю студентам коледжу організована екскурсія по території Полтавської державної аграрної академії, та до виробничих приміщень Ковбасного цеху і Пивоварні ТМ «Vivat Провінція». Присутні студенти ознайомилися з мальовничою територією ПДАА, музеєм гирьових фігур, матеріально-технічною базою кафедри, зустрілися з деканом факультету Поліщуком А.А., заступником декана факультету Слинько В.Г. та викладачами. За філіжанкою чаю здобувачі мали нагоду поспілкуватися з проректором з міжнародних зв’язків Горб О.О., який детально розповів студентам про перспективи навчання в Полтавській державній аграрній академії та можливості паралельного отримання іноземного диплому.
Cвяткування дня робітника сільського господарства
На базі академії створена кафедра Харчових технологій. До дня працівника сільського господарства викладачі кафедри підготували святковий стіл-дегустацію. На столі були присутні молочні та м'ясні вироби, які студенти навчаються виготовляти згідно класичних технологій переробних підприємств. Порадували відвідувачів смачні кисломолочні продукти: йогурт ніжний та кефір СюрприЗ (1% та 2,5 %), маслянка та вершки, сир адигейський, та смачне солодковершкове масло (82%). М'ясні продукти: паштет печінковий, ковбаса українська жарена, підчеревина запечена, качки Мускусні (копчено-варені).
Біотехнологія в різних галузях народного господарства
16 жовтня 2018 року на кафедрі розведення і генетики сільськогосподарських тварин Полтавської ДАА відбувся семінар на тему: «Біотехнологія в різних галузях народного господарства», в якому прийняли участь зав. лабораторії банку генетичних ресурсів Інституту розведення і генетики тварин, Сидоренко О.В., завідувача лабораторії розведення і селекції Інституту свинарства та АПВ Гришина Л.П., науково-педагогічні працівники академії та здобувачі вищої освіти третього курсу факультету Технології виробництва і переробки продукції тваринництва. Науковцями були висвітлені результати їх досліджень з генетичної інженерії в Україні та Китаю, можливості сучасної біотехнології при одержані тварин з бажаними ознаками, а також виробництві продуктів харчування, тим більше що семінар відбувся в Міжнародний день продовольства. Зацікавленість у студентів викликала можливість проходження практики в Китаї, як це роблять в НУБіП, а також наукових установах системи НААН. Викладачі академії мали змогу почерпнути щось нове з доповідей колег з наукових установ, обмінятися думками та враженнями.
Спілкування в колі науковців
Доповідь завідувача лабораторії банку генетичних ресурсів Інституту розведення і генетики тварин НААН Сидоренко О.В. про спільні дослідження з генетичної інженерії науковців України та КНР
Стажування викладачів у СТОВ Воскобійники
Загальновизнаною є думка про те, що якість здобувачів вищої освіти агропромислового спрямування залежить від професіоналізму викладачів. Для того, щоб бути обізнаним з новими технологіями в сільському господарстві, або перебувати в тренді, група викладачів факультетів в складі делегації НПП ПДАА відвідала одне з кращих сільськогосподарських товариств в області СТОВ «Воскобійники».
Генеральний директор даного підприємства Капленко Валерій Ілліч та фахівці по тваринництву, агрономії, механізації, економіці й ветеринарії ознайомили із сучасними технологічними рішеннями в тваринництві та рослинництві.
Про успіхи рослинників розповідає директор СТОВ Воскобійники Капленко В.І.
Прогресивна техніка у рослинництві СТОВ Воскобійники
Ознайомлення із сучасним виробництвом комбікормів
В цеху вирощування молодняка ВРХ
В доїльному залі
Обмін враженнями від доїльного залу
На відпочинку
Навчальна практика здобувачів вищої освіти
Відвідування виставки Агро-2018
Агро 2018 - спілкування з представниками норвезької компанії по відтворенню худоби
Оцінка тварин на виставці Агро-2018
Навчальна практика здобувачів вищої освіти в ДП ДГ "ім. Декабристів"
Майбутні технологи вивчають сучасні умови розведення айрширської породи
Молоко не можливе без оцінки та добору корів зя рядом ознак
На молочному комплексі ТОВ Гоголево АФ ім. Довженка
Здобувачі вищої освіти на навчальній практиці в Інституті розведення і генетики тварин НААН
Здобувачі 2 курсу в Національному банку генетичних ресурсів тварин Інституту розведення і генетики тварин НААН
Науково-методична конференція викладачів і аспірантів «Гармонізація взаємодії закладів вищої освіти з ринком праці»
21-22 лютого відбулась 49 науково-методична конференції викладачів і аспірантів на тему «Гармонізація взаємодії закладів вищої освіти з ринком праці». Під час секційного засідання науково-педагогічні працівники факультету Технології виробництва і переробки продукції тваринництва обговорювали напрями удосконалення системи підготовки технологів з виробництва і переробки продукції тваринництва у відповідності до потреб ринку праці та проблеми адаптації випускників вищих навчальних закладів до професійної діяльності. За підсумками роботи науково-методичної конференції підготовлений збірник тез. Дякуємо всім учасникам науково-методичної конференції і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!
"ХТО ЗВЕРХУ?"
28.11.2017 року студентська рада факультету ТВППТ провела цікаву гру «Хто зверху?» де дві команди дівчата проти хлопців змагалися між собою.
За результатом гри перемогла команда хлопців.
Акція "Скажи НІ курінню"
Нещодавно студентська рада факультету "Технології виробництва та переробки продукції тваринництва" провела акцію "Скажи НІ курінню", яка була направлена на боротьбу з шкідливою і поширеною серед молоді звичкою – тютюнопалінням. У даний момент ця проблема стала справді актуальною, адже за останні роки в Україні зросла поширеність тютюнопаління серед юнаків та дівчат. Під час акції волонтери обмінювали цукерки на цигарки та інформували курців про шкідливість тютюну і наслідки паління.
Вечір першокурсника
Відбулося дуже важливе свято для нашого першого курсу: «Вечір першокурсника». Дякуємо всим хто приймав участь у цьому чудовому концерті! Так, ми з гордістю можемо сказати, що на нашому факультеті "Технології виробництва та переробки продукції тваринництва" є такі талановиті студенти. Атже студентські роки це найпрекрасніші роки нашого життя, тому давайте їх наповнювати новими емоціями та враженнями!
Круглий стіл «Основні результати та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі свинарства в Україні»
На факультеті «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 18 травня був проведений круглий стіл «Основні результати та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі свинарства в Україні». В обговоренні взяли участь викладачі факультету «Технології виробництва і переробки продукції тваринництва». Учасники круглого столу в конструктивній бесіді обговорили перспективи і напрямки розвитку фундаментальних досліджень у галузі свинарства. Найбільш жваву дискусію викликали питання впровадження інноваційних технологій у виробництво, конкурентоспроможності вітчизняних наукових розробок і захисту інтелектуальної власності.
Учасники круглого столу «Основні результати та перспективи розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі свинарства в Україні»
Завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва, Шостя А.М. інформує учасників круглого столу із напрямками розвитку фундаментальних досліджень у галузі свинарства в Україні
Про дистанційну форму навчання на факультеті ТВППТ
Згідно графіку навчального процесу на факультеті Технології виробництва та переробки продукції тваринництва вивчення окремих дисциплін у здобувачів вищої освіти за період з 23 січня по 17 лютого поточного року здійснювалося у формі дистанційної освіти й передбачало ознайомлення з контентом лекцій, завданнями для самостійної роботи та планами практичних занять чи завданнями для лабораторних робіт. Оцінювання самостійно вивченого під час дистанційного навчання матеріалу з відповідних дисциплін здійснюється у формі усного опитування здобувачів вищої освіти.
На кафедрі розведення і генетики сільськогосподарських тварин оцінювання рівня знань студентів набутих під час дистанційного опрацювання матеріалу за дисциплінами «Розведення сільськогосподарських тварин», «Генетики з біометрією» та «Технологія відтворення тварин» здійснено комісією з викладачів кафедри на чолі із деканом факультету ТВППТ під час лекцій. Як показав аналіз рівня знань з вказаних дисциплін, необхідно більш вимогливо відноситися викладачам і здобувачам вищої освіти до даного виду навчання, ураховуючи що самостійна робота – це основа професіоналізму та якості сучасного компетентного фахівця у галузі виробництва та переробки продукції тваринництва.
Робота кафедральноi комiсii на чолi з деканом факультету ТВППТ Полiшуком А.А. по перевiрцi набутих знань по дистанцiйнiй формi навчання
Оцiнювання рiвня знань набутих в процесi дистанцiйного навчання за дисциплiнами кафедри розведення i генетики с.-г тварин