Взаємодія із стейкхолдерами із 204 ОНП Технологія виробництва продукції тваринництва

11 березня 2020 року відбулася зустріч гарантів освітніх програм ПДАА зі спеціальності 204 ТВППТ зі стейкхолдерами – науковцями Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України.

• 4 березня 2020 року у Полтавській державній аграрній академії пройшло навчання для спеціалістів галузі тваринництва Полтавщини.

Співпраця викладачів ФТВППТ з ТОВ «Агрофірма «Петрівське» Полтавської області.

• Співробітники факультету на ХХ з’їзді Українського фізіологічного товариства з міжнародною участю, присвячений 95-річчю від дня народження академіка П.Г. Костюка

18 березня 2019 року відбулося обговорення проекту освітньо-наукової програми Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва для 2020 року набору.