Гостьова лекція на тему «Легкозапряжні породи коней. Характеристика ваговозних порід коней»

17 жовтня 2023 року відбулася гостьова лекція із начконом Дібрівського кінного заводу №62 Лабунцем Аркадієм Степановичем для студентів 2 курсу та 1 курсу стн спеціальності 204 технологія виробництва та переробка продукції тваринництва. Студентам було прочитано лекцію на тему: “Легкозапряжні породи коней. Характеристика ваговозних порід коней», на якій дано детальну характеристику орловської рисистої породи, призового рисака і новоолександрівської ваговозної породи. Також приділено увагу історії становлення Дібрівського кінного заводу, обговорено особливості технологій заводського тренінгу рисистих коней, використання конематок новоолександрівської ваговозної породи та виробництва кумису. Аркадій Степанович розповів студентам про технологію відтворення коней в Дібрівському кінному заводі.