Круглий стіл з нагоди відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь

2 лютого відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь. В Україні налічується 50 водно-болотних угідь міжнародного значення площею 930 тисяч гектарів. Цей день започатковано для привернення уваги до важливості водно-болотних екосистем для людей та вперше відзначено у 1997 році.
Викладачі факультету технологій тваринництва та продовольства взяли участь у роботі круглого столу, який відбувся на базі Полтавського державного аграрного університету.

За ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації відбувся показ документальної стрічки «І кожна річка», присвяченого екологічним проблемам річок України.

По закінченню перегляду стрічки відбулося обговорення екологічних аспектів природокористування, що викликало жваву дискусію.
Під час заходу діяла виставка Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, присвячена річниці загибелі природодослідниці Олени Байрак «З любов’ю до природи та України».