Презентація тематичних планів навчальних курсів у LLL – центрах

8 травня 2024 року відбулася презентація тематичних планів навчальних курсів Інноваційних центрів досконалості для навчання впродовж життя (Проєкт 101083023 — SULAWE — ERASMUS-EDU-2022-CBHE).

Прийнято рішення тематичні плани навчальних курсів «Інноваційне птахівництво: досвід МХП» і «Біобезпека та стале птахівництво: досвід МХП», які будуть проводитись у Інноваційному секторі досконалості для навчання упродовж життя: стале птахівництво Полтавського державного аграрного університету схвалити,  а тематичні плани навчальних курсів, які будуть реалізовані у LLL-центрах Національного університету біоресурсів і природокористування України, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля допрацювати і представити на наступному засіданні робочої групи.