Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука»

25 жовтня викладачки кафедри Лариса Кузьменко і Світлана Усенко взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука», організаторами якої були Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти та Федерація органічного руху України за підтримки німецько-українського проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства».

Під час конференції прозвучали доповіді про найактуальніші питання сучасного органічного землеробства. Зокрема, мова йшла про поєднання науки та практики в освітньому процесі підготовки фахівців аграрних спеціальностей через призму органічного виробництва, особливості функціонування органічного сектора України в умовах війни й окупації, органічну освіту в Нідерландах і в Німеччині, органічні освітні ініціативи громадськості Львівщини. Разом із цим обговорено питання про переваги та побоювання щодо використання органічних продуктів у харчуванні дітей. Також під час заходу відбулася презентація електронного посібника «Органічне рослинництво».