Відбулася зустріч із головним технологом АТ "Інделік"

Завідувач кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького Світлана Усенко зустрілась із головним технологом АТ "Інделік" Русланом Бриком. В ході зустрічі ознайомились з технологією утримання птиці у віварії Університету та обговорили питання співпраці за проєктом Еразмус+ напряму КА2: Співпраця між організаціями та установами, Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти, “Стале тваринництво та добробут тварин” / “Sustainable Livestock Production and Animal Welfare” (Грантова угода № 101083023-SuLAWe), зокрема досягнуто домовленості про проведення семінару для слухачів Інноваційного сектору досконалості для навчання впродовж життя: стале птахівництво з актуальних питань розведення та утримання індиків. Також було обговорено робочу програму навчальної дисципліни «Технологія виробництва продукції птахівництва», яка викладається для першого (бакалаврського) рівнів освіти за ОП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та висловлено побажання у темі 11 «Технологія виробництва м’яса індиків, гусей, качок» передбачити окрему лекцію і лабораторне заняття з вивчення технології виробництва продукції індиківництва для більш детального вивчення особливостей технологічних процесів.